اتصالات تبدیل گالوانیزه به عنوان یکی از پرکاربردترین اتصالات گالوانیزه شناخته می‌شود. از این اتصالات در جهت تغییر سایز لوله در سیستم‌های لوله کشی و صنایع مختلف مرتبط با لوله کشی استفاده می‌شود. وجود یک لایه گالوانیزه روی این اتصالات باعث می‌شود تا از مقاومت و استحکام قابل توجهی برخوردار باشند. از اتصالات تبدیل گالوانیزه در سیستم‌های حساس که نیاز به استفاده از ابزارآلات مقاوم وجود دارد، استفاده می‌شود. برخی از مهمترین صنایعی که در آن از اتصالات تبدیل گالوانیزه استفاده می‌شود شامل صنایع نفت و گاز، آب و فاضلاب و بخار می‌شود. اتصالات تبدیل گالوانیزه در دو نوع سیاه و سفید تولید می‌شود. لازم به ذکر است که این ابزار در سایزهای مختلفی طراحی می‌شود که پاسخگوی نیازهای مختلف افراد در صنایع مرتبط با لوله کشی باشد. برخی از سایزهای این ابزار شامل تبدیل گالوانیزه کوتاه، بلند و تبدیل گالوانیزه فشار قوی می‌شود.

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود مناسب‌ترین نمونه اتصالات تبدیل گالوانیزه را برای به کارگیری در صنایع مختلف خطوط لوله خریداری کنید. خرید اتصالات تبدیل گالوانیزه و دیگر نمونه‌های اتصالات گالوانیزه بایستی با آگاهی و تخصص کافی صورت بگیرد. چرا که این ابزار دارای نمونه‌های مختلفی هستند و بایستی نمونه مناسب با نیازهای صنعتی خود را خریداری کنید. شرکت زانکو یک مجموعه معتبر و شناخته شده برای خریداری و تامین انواع اتصالات صنعتی و اتصالات گالوانیزه است. این مجموعه دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه فروش نمونه‌های مختلف اتصالات تبدیل گالوانیزه است. شما عزیزان می‌توانید از بین طیف وسیعی از اتصالات گالوانیزه از مجموعه زانکو نمونه مناسب نیازهای خود را خریداری کنید.

از آنجایی که شناخت نمونه‌های مختلف اتصالات گالوانیزه همچون تبدیل گالوانیزه از اهمیت بسیار بالایی برخورد دارد، قصد داریم در این مطلب به صورت تخصصی به معرفی این ابزار بپردازیم.

تبدیل گالوانیزه

تبدیل گالوانیزه کمپانی زانکو

مدیریت مناسب انواع اتصالات صنعتی و اتصالات گالوانیزه در پروژه‌های صنعتی و تولیدات بسیار حائز اهمیت است. به همین خاطر است که شرکت‌های متنوعی اقدام به تامین و طراحی نمونه‌های مختلف اتصالات گالوانیزه کرده‌اند. زانکو یکی از شرکت‌های برجسته در زمینه تولید و واردات نمونه‌های مختلف اتصالات صنعتی با کیفیت مطلوب است. لازم به ذکر است که این مجموعه توانسته است با ارائه راه حل‌های نوآورانه در زمینه تامین و طراحی اتصالات صنعتی، جایگاهی ممتاز را در بازار کسب کند. زانکو دارای سال‌ها تجربه و فعالیت تخصصی در زمینه تولید و واردات انواع اتصالات صنعتی است.
شما می‌توانید از شرکت زانکو انواع اتصالات صنعتی و اتصالات گالوانیزه را با قیمت‌های استثنایی از برندهای معتبر داخلی و خارجی تهیه کنید. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که اتصالات گالوانیزه مجموعه زانکو همواره ویژگی‌های برتر و مزایای فراوانی را به کاربران ارائه می‌دهند. به همین خاطر است که به عنوان یک گزینه قابل اطمینان برای استفاده در صنایع تخصصی شناخته می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به نیازها و مشخصات پروژه‌های خود اقدام به خرید و انتخاب نمونه‌های مختلف اتصالات گالوانیزه از مجموعه زانکو کنید.

لازم به ذکر است که مجموعه زانکو با صنایع مختلفی همکاری می‌کند. به همین دلیل است که اقدام به تامین نمونه‌های مختلف اتصالات گالوانیزه کرده است. یکی از پرفروش‌ترین نمونه‌های اتصالات گالوانیزه در مجموعه زانگو شامل اتصالات چپقی ۴۵ و ۹۰ درجه گالوانیزه می‌شود. ما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اتصالات چپقی ۴۵ و ۹۵ درجه گالوانیزه به صفحات مربوطه در سایت رسمی زانکو مراجعه کنید. برای این امر تنها کافیست روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحات مربوطه ارجاع داده شوید.

خدمات زانکو در زمینه تبدیل گالوانیزه

تامین

1. تأمین انواع تبدیل گالوانیزه

شرکت زانکو به عنوان یک تأمین‌کننده معتبر، انواع مختلفی از اتصالات صنعتی را به مشتریان عرضه میکند. از جمله محصولات ارائه شده توسط زانکو می‌توان به اتصالات دنده‌ ای گالوانیزه، زانو ۹۰ درجه گالوانیزه، زانو 45 درجه گالوانیزه، سه راهی گالوانیزه، مغزی گالوانیزه، وشن گالوانیزه، چپقی ۴۵ و ۹۰ درجه گالوانیزه، رو پیچ و تو پیچ گالوانیزه، درپوش گالوانیزه، اشاره داشت.

مشاوره فنی

2. مشاوره فنی

شما میتوانید در انتخاب برند و مشخصات فنی انواع اتصالات صنعتی از مشاورین و متخصصین بخش فنی زانکو به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید. دریافت مشاوره از بخش فنی برای خرید تبدیل گالوانیزه بخشی از خدمات ویژه زانکو در حوزه تولید، واردات و تامین است.

ارسال به سراسر ایران

3. ارسال به سراسر ایران

یکی دیگر از امکانات شرکت زانکو، امکان ارسال انواع اتصالات به سراسر ایران است. زانکو با توجه به توانایی عرضه گسترده محصولات خود و شبکه حمل‌ونقل قوی، مشتریان در هر نقطه‌ای از منطقه می‌توانند به راحتی به محصولات دلخواه خود دسترسی داشته باشند.

ارتباط با کمپانی زانکو

021-88475940-1

0912-0383889

021-86174283

021-86174127

021-22392688

021-22392699

مشخصات فنی تبدیل گالوانیزه

مشخصات فنی تبدیل گالوانیزه

نام تخصصی محصولاتصالات تبدیل گالوانیزه
در بخش هایتولید، واردات، تامین
سایز ها1/2 اینچ
“3/4 اینچ
“1 اینچ
“1-1/4اینچ
“1-1/2اینچ
“2 اینچ
“2-1/2اینچ
“3 اینچ
“4 اینچ
رده ها10، 20، 40، 80، 160
انواع اتصالات دنده‌ ای گالوانیزه، زانو ۹۰ درجه گالوانیزه، زانو 45 درجه گالوانیزه، سه راهی گالوانیزه، مغزی گالوانیزه، وشن گالوانیزه، چپقی ۴۵ و ۹۰ درجه گالوانیزه، رو پیچ و تو پیچ گالوانیزه، درپوش گالوانیزه
برند هازانکو | بنکن | امین | ایران اتصال | tecno forge و ...
استاندارد(استاندارد جهانی)

برندهای اتصالات تبدیل گالوانیزه در زانکو

نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که زانکو در طول سال‌های فعالیتش همواره با شناخته شده‌ترین برندهای داخلی و خارجی همکاری کرده است. به همین خاطر است که شما می‌توانید محصولات مورد نظر خود را اعم از تبدیل گالوانیزه از زانکو از معتبرترین برندهای روز بازار خریداری کنید.

خرید تبدیل گالوانیزه

خرید تبدیل گالوانیزه

زانکو به عنوان یکی از معتبرترین تامین کنندگان و وارد کنندگان اتصالات صنعتی و گالوانیزه در بازار ایران شناخته می‌شود. ارائه کیفیت بالا در کنار قیمت‌های رقابتی و تنوع قابل توجه در محصولات باعث شده تا این مجموعه رضایت مشتریان زیادی را کسب کند. به همین دلیل است که زانکو همواره به عنوان یک مجموعه معتبر و قابل اطمینان برای تامین نمونه‌های مختلف اتصالات گالوانیزه همچون تبدیل گالوانیزه شناخته می‌شود. لازم به ذکر است که زانکو به عنوان یکی از پیشگامان صنعت اتصالات صنعتی شناخته می‌شود. بنابراین همواره به روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا را در زمینه تولید و تامین نمونه‌های مختلف اتصالات تبدیل گالوانیزه به کار می‌گیرد.

نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که زانکو بیش از دو دهه در زمینه تامین و واردات نمونه‌های مختلف اتصالات صنعتی فعالیت دارد. بنابراین توانسته است در طول سال‌های فعالیتش با تیم‌های متخصص و متعهد همکاری کند و محصولات با کیفیت را به بازار ایران عرضه کند. برخی از مهمترین و پرفروش‌ترین نمونه‌های اتصالات کالوانیزه که در مجموعه زانکو با قیمت‌های اقتصادی به فروش می‌رسند شامل اتصالات دنده‌ ای گالوانیزه، زانو ۹۰ درجه گالوانیزه، زانو 45 درجه گالوانیزه، سه راهی گالوانیزه، مغزی گالوانیزه، وشن گالوانیزه، چپقی ۴۵ و ۹۰ درجه گالوانیزه، رو پیچ و تو پیچ گالوانیزه، درپوش گالوانیزه می‌شوند.

خرید اتصالات تبدیل گالوانیزه از شرکت زانکو

خرید اتصالات تبدیل گالوانیزه از شرکت زانکو بسیار آسان است. شما می‌توانید به سایت رسمی مجموعه زانکو مراجعه کنید و کاتالوگ محصولات را مشاهده نمایید. محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و با تماس با تیم پشتیبانی سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می‌توانید از طریق سایت محصولات مورد نظر خود را به صورت آنلاین و در صفحات مربوط به ثبت سفارش کنید. لازم به ذکر است که می‌توانید از این طریق در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیش فاکتور شرکتی دریافت کنید. همینطور شما مشتریان عزیز می‌توانید از بخش چت آنلاین با مشاورین فروش مجموعه زانکو ارتباط بگیرید و سفارش خود را از این طریق ثبت کنید.

راهنمای خرید اتصالات

راهنمای خرید اتصالات

دانستیم که اتصالات تبدیل گالوانیزه به عنوان یکی از پرکاربردترین اتصالات گالوانیزه شناخته می‌شوند. به همین خاطر است که بایستی با تخصص و تجربه کافی اقدام به خریداری این محصولات کنید. مجموعه زانکو اقدام به جمع آوری اطلاعاتی در زمینه خرید اتصالات تبدیل گالوانیزه مناسب کرده است. شما می‌توانید با پیروی از مواردی که در راهنمای انتخاب اتصالات تبدیل گالوانیزه مناسب آمده است، اقدام به خرید تبدیل گالوانیزه مناسب با نیازهای صنعتی خود کنید. تمامی موارد را بررسی کنید تا بتوانید خریدی آسوده داشته باشید.

راهنمای انتخاب اتصالات تبدیل گالوانیزه مناسب

  1. تعیین نوع اتصال: ابتدا بایستی نوع نیاز و اتصال مورد نظر خود را مشخص کنید. چرا که اتصالات تبدیل گالوانیزه در دو نوع سرد و گرم و ابعاد مختلفی طراحی می‌شود. بایستی نیاز خود را بشناسید تا بتوانید نمونه مناسب این ابزار را خریداری کنید.

  2. مشاوره با متخصصان: شما می‌توانید در هنگام خرید تبدیل گالوانیزه، با مشاورین فروش و مهندسان صنعتی مشورت کنید. برای این امر تنها کافیست تا با یکی از شماره‌های مجموعه زانکو تماس بگیرید تا به مشاورین فروش مجموعه زانکو ارجاع داده شوید.

  3. بررسی استانداردها: بسیار حائز اهمیت است که اتصالات تبدیل گالوانیزه بر اساس استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید شوند. طراحی بر اساس استانداردها می‌تواند تا حد قابل توجهی تعیین کننده کیفیت این ابزار باشد. بررسی کنید که محصول مورد نظر شما بر اساس استانداردها طراحی و تولید شده باشد و گواهینامه‌های کیفی را کسب کرده باشد.

  4. کیفیت مواد تشکیل‌دهنده: یکی از مواردی که می‌تواند تعیین کننده میزان کیفیت اتصالات تبدیل گالوانیزه باشد، مواد اولیه‌ای است که در طول پروسه تولید این ابزار به کار گرفته شده‌اند. اطمینان حاصل کنید که محصول مورد نظر شما از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت طراحی و تولید شده باشد. تا بتوانید با اطمینان کافی از این ابزار در صنایع حساس استفاده کنید.

  5. قیمت و مقایسه با محصولات مشابه: محصول مورد نظر خود را از نظر کیفیت و قیمت با دیگر محصولات مشابه در بازار مقایسه کنید. تا بتوانید اقدام به خرید تبدیل گالوانیزه در مناسب‌ترین نمونه کنید.

تبدیل گالوانیزه چیست؟

اتصالات تبدیل گالوانیزه به عنوان یکی از شناخته شده‌ترین اتصالات گالوانیزه، وظیفه تغییر سایز لوله را بر عهده دارد. سایزهای بزرگتر لوله به صورت روپیچ و سایزهای کوچکتر به صورت توپیچ مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ابزار از فولاد با کیفیت طراحی و تولید شده است. پس از تولید روی آن یک لایه گالوانیزه آمده است. وجود یک لایه گالوانیزه روی این ابزار باعث شده است تا تبدیل گالوانیزه در برابر شکستگی و خوردگی مقاوم باشد. لازم به ذکر است که وجود یک لایه گالوانیزه از زنگ زدگی و خوردگی ابزار تا حد قابل توجهی جلوگیری می‌کند. بنابراین شما می‌توانید از این ابزار در صنایع حساس که احتمال خوردگی آهن و خسارت به وجود دارد با خیال آسوده استفاده کنید.

این ابزار از فولاد نرم طراحی و تولید می‌شود. عمل گالوانیزه کردن برای محافظت از فولاد نرم صورت می‌گیرد تا این تجهیزات در برابر خوردگی و آسیب دیدگی مقاوم شوند. به همین خاطر است که شما می‌توانید از این نمونه اتصالات گالوانیزه برای مدت زمان طولانی بدون هیچگونه نشتی و مشکلی استفاده کنید. لازم به ذکر است که فرایند گالوانیزه به دو صورت آبکاری سرد و گرم و در دو رنگ سیاه و سفید صورت می‌گیرد. به همین خاطر است که ممکن است این ابزار دارای قیمت‌های متنوعی در بازار باشند. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت اتصالات تبدیل گالوانیزه با یکی از شماره‌های مجموعه زانکو تماس حاصل کنید.

ممکن است این محصول نیز برای شما کارآمد باشد: درپوش گالوانیزه

تبدیل گالوانیزه چیست؟
خرید تبدیل گالوانیزه

مزایای استفاده

استفاده از نمونه‌های مختلف اتصالات گالوانیزه همچون تبدیل گالوانیزه دارای مزایای بسیار زیادی است. چرا که این محصول از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت طراحی و تولید شده است و دارای یک پوشش گالوانیزه مقاوم است. برخی از مهمترین مزایای استفاده از اتصالات تبدیل گالوانیزه شامل طول عمر بالای این محصول می‌شود.
لازم به ذکر است که تبدیل گالوانیزه به عنوان یکی از مقرون به صرفه‌ترین اتصالات گالوانیزه شناخته می‌شود. به همین خاطر است که می‌توانید با قیمت‌های استثنایی اقدام به خرید این ابزار کنید. همچنین استحکام و مقاومت این محصول باعث بالا رفتن مقاومت سیستم لوله کشی می‌شود. بنابراین قطع به یقین به کارگیری این ابزار در خطوط لوله می‌تواند باعث پایین آمدن هزینه‌های تعمیرات سیستم شود. این اتصالات در برابر فشار زیاد مقاومت قابل توجهی را برخوردار هستند و قابل استفاده در دماهای بسیار بالا و پایین هستند. همچنین مقاومت این ابزار در برابر ضربات و آسیب‌های موجود در سیستم بسیار قابل توجه است.

موارد استفاده

این محصول به طور خاص در سیستم‌های تحت فشار مورد استفاده قرار می‌گیرد. چرا که دارای یک لایه گالوانیزه است که وجود این لایه باعث استفاده آسوده از این ابزار در سیستم‌های حساس می‌شود. از تبدیل گالوانیزه در تمامی صنایع مربوط به لوله کشی استفاده می‌شود. برخی از مهمترین صنایعی که از اتصالات تبدیل گالوانیزه استفاده می‌کنند شامل صنایع نفت و گاز، صنایع آب و فاضلاب، صنعت بخار و پتروشیمی، صنایع شیمیایی و غذایی می‌شود.
این ابزار وظیفه کاهش و یا افزایش سایز انشعابات و خطوط لوله کشی را بر عهده دارد. اتصالات تبدیل گالوانیزه به گونه‌ای طراحی شده است که مناسب استفاده در شرایط محیطی خاص باشد. افراد می‌توانند به صورت حرفه‌ای از این ابزار در محیط‌هایی استفاده کنند که سیستم در خطر زنگ زدگی قرار دارد. وجود یک لایه گالوانیزه باعث می‌شود تا این اتصالات در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم باشند و سیستم‌های لوله کشی از ایمنی بیشتری برخوردار باشند.

محصول پیشنهادی: مغزی گالوانیزه