اتصالات گالوانیزه جوشی، نوعی اتصال دائمی بین دو قطعه فلزی گالوانیزه است که توسط فرایند جوشکاری به دست می‌آید. این اتصالات به منظور استفاده در محیط‌هایی با شرایط خاص طراحی شده‌اند که در آنها نیاز به مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی داریم. برای جوشکاری اتصالات گالوانیزه، از روش جوشکاری MIG (Metal Inert Gas) یا TIG (Tungsten Inert Gas) استفاده می‌شود. در هر دو روش، یک قطعه سیم فلزی به عنوان الکترود برای ایجاد جریان الکتریکی استفاده می‌شود. در روش MIG، گاز محافظی به عنوان محافظ برای جریان الکتریکی استفاده می‌شود، در حالی که در روش TIG، یک الکترود غیرفلزی از نوع تنگستن به عنوان الکترود استفاده می‌شود و گاز آرگون به عنوان محافظ برای منطقه جوشکاری استفاده می‌شود. این محصول جز دسته محصولات اتصالات جوشی زانکو است. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک اتصالات جوشی کلیک کنید.

اتصالات گالوانیزه جوشی به دلیل مقاومت بالای خود در برابر خوردگی و زنگ زدگی، برای استفاده در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله موارد استفاده این اتصالات می‌توان به سیستم‌های لوله‌کشی آب و گاز، صنایع شیمیایی و پتروشیمی، ساخت و ساز صنعتی و ساختمانی و غیره اشاره کرد. در کل، اتصالات گالوانیزه جوشی، به دلیل مزایای زیادی که دارند، به عنوان یک راه حل ایده‌آل برای اتصال دائمی فلزات گالوانیزه در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اتصالات گالوانیزه یکی از رایج‌ ترین نوع اتصال می باسد. در صنایع مختلف از این نوع اتصال برای مصارف بی شماری استفاده می شود. در واقع می توان گفت بیشترین مورد استفاده قرار می‌گیرد اتصالات گالوانیزه است. این دسته از اتصالات ویژگی های مقبت فراوانی دارند؛ که این باعث شده است مرود اقبال صنعت کاران قرار گیرد. اتصالات گالوانیزه که در زانکو عرضه می شود؛ از پوشش و یا روکشی از جنس گالوانیزه ساخته می شوند. در واقع این اتصالات به این وسیله مقاوم سازی شده ‌اند. به طور کلی می‌ توان اتصالات گالوانیزه را به دو دسته کلی و عمده تقسیم کرد. که به دسته سیاه و سفید تقسیم می شوند. همان طور که گفتیم از این اتصالات در صنایع مختلفی استفاده می شود که از جمله آن ها می توان به؛ صنایع نفت و گاز، انتقال آب، بخار و یا هوا و.. اشاره کرد.

ارتباط با کمپانی زانکو

021-88475940-1

0912-0383889

021-86174283

021-86174127

021-22392688

021-22392699

اتصالات گالوانیزه چیست؟

در بخش مقدمه به معرفی اجمالی اتصالات گالوانیزه پرداختیم. اما در این بخش مفصل تر به معرفی اتصالات گالوانیزه خواهیم پرداخت.  همان طور که گفتیم این نوع اتصال بعد از ساخت با ماده گالوانیزه روکش می شود. این موضوع باعث می شود که این اتصال در برابر عوامل خورنده بسیار مقاوم باشد. و به این سادگی ها از بین نرود. از این رو به عنوان مهم ترین مزیت آن ها می توان به این مورد اشاره کرده که آسیب دیدگی آن‌ ها در برابر مواد شیمیایی؛ بسیار پایین و خیلی بعید است. همین عامل هم دلیل مهمی شده است تا از این اتصالان؛ در صنایع مختلف از این اتصالات استفاده شود. باید بگوییم تمامی لوله ‌هایی که از جنس فولاد ساخته شده اند؛ به سادگی و در شرایط مساعد اکسید می شوند و از بین می روند.این موضوع در مورد لوله هایی از جنس آهن نیز مصداق دارد.

این مواد در شرایط مرطوب، دچار پوسیدگی و یا زنگ زدگی خواهند شد. این محصول زانکو اما چنین ویژگی ندارد. چرا که برای افزایش میزان مقاومت آن از فرایندی به نام گالوانیزاسیون استفاده شده است. به این ترتیب و با توجه به روکش گالوانیزه ای که دارد به این سادگی ها تخریب نمی شود. زانکو استفاده از این محصول را در شرایط مرطوب توصیه می کند. این دسته از اتصالات آهنی و فولادی برای اجرای گالوانیزاسیون؛ در استخری از فلز مذاب شده، غرق می‌ شوند. و سپس آن ها را سرد می کنند. برای مشاهده همه محصولات زانکو کلیک کنید.

انواع اتصالات گالوانیزه

اتصالات گالوانیزه انواع مختلفی دارد که هر کدام برای مصرف به خصوصی مناسب هستند. با توجه به نوع کاربردی که برای اتصالات گالوانیزه تعریف شده است؛ می‌ توان آن ها را به چند دسته تقسیم بندی کرد. لازم به ذکر است که زانو 90 درجه جوشی نیز یکی دیگر از محصولات زانکو است. تقسیم بنده این اتصالات شامل اتصالات جوشی، اتصالات دنده ‌ای و هم‌ چنین اتصالات فلنج دار خواهند بود. زانو 90 درجه جوشی نیز همین طور است. هر کدام از این اتصالات برای موردی خاص و صنایع خاص مورد استفاده قرار می گیرد. از آن جایی که از اتصالات در شرایط مختلف جوی و کاری استفاده می شود. بسیار مهم است  محصولی که انتخاب می شود با این شایط منطبق باشد. به این ترتیب می توان اتصالات گالوانیزه به این ترتیب نیز تقسیم بندی کرد که؛ اتصالات زانویی، اتصالات درپوش‌ها، اتصالات سه راهی، اتصالات رو پیچ و توپیچ و… .

همان طور که میدانید برای تجربه نهایت کارایی اتصالات لازم است از آنی استفاده کنید که؛ با شرایط کاری مورد انتظار مطابقت داشته باشد. چرا که در غیر این صورت قطعا عملکرد ان دچار مشکل خواهد شد. و هزینه های زیادی را به شما تحمیل خواهد کرد. از این رو توصیه می کنیم پیش از خرید حتما با مرکز تماس زانکو تماس بگیرد؛ و مشاوره دریافت کیند. تا بهترین محصول را با توجه به نیاز خود خریداری نمایید. اتصالات 90 درجه جوشی، اتصالات گالوانیزه یا هر محصول دیگر زانکو؛ باگارانتی عرضه می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد اتصالات جوشی 90 درجه؛ وارد صفحه

 

خرید اتصالات گالوانیزه

برای خرید اتصالات گالوانیزه می توانید از طریق سایت و مرکز تماس زانکو اقدام کنید. همچنین برای سایر محصولات مانند اتصالات دنده ای نیز همین طور است. کمپانی زانکو، در سه بخش تولیدات، واردات و تامین فعالیت دارد. خرید این محصول از سوی مشتریان ما بسیار صورت می گیرد. چرا که ویژگی های مثبت آن باعث شده است که بسیار مورد توجه باشد. شما عزیزان هم اگر قصد خرید محصول اتصالات گالوانیزه  را از شرکت زانکو را دارید؛ لازم است با شماره های بالای صفحه تماس بگیرید. اتصالات دنده ای یا هر محصول دیگر زانکو هم به این ترتیب قابل خریداری است.  با توجه به نواسانات قیمت محصولات امکان قرار دادن آن ها در سایت وجود ندارد؛ از این رو برای اطلاع از قیمت محصولات می توانید با ما تماس بگیرید. اما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که قیمت اتصالات گالوانیزه، اتصالات دنده ای و همه مصولات زانکو؛ در با کمترین قیمت بازار عرضه می شود.

محصولات ما با فاکتور رسمی ارائه می شود. خرید شما از زانکو بسیار خوشایند خواهد بود. چرا که   زانکو  یکی از بزرگ ترین شرکت ها در این حوزه است. و شما از یک شرکت معتبر خرید خود را انجام می دهید. اگر قصد یک خرید مطمئن و مقرون به صرفه را دارید، پیشنهاد میکنیم همین حالا با کمپانی زانکو تماس بگیرید. ما ضمن عرضه انواع محصولات اتصالات گالوانیزه و اتصالات دنده ای؛ محصولاتی دیگر را با کمترین قیمت عرضه می کنیم. ما مفتحریم تا در کنار شما بهترین خدمات را عرضه کنیم. برای مشاهده محصول اتصالات دنده ای کلیک کنید.

اتصالات سه راهی گالوانیزه

یکی از انواع پرکاربرد اتصالات گالوانیزه، اتصالات سه راهی گالوانیزه است. که در کنار لوله فولادی از پر فروش ترین محصولات زانکو به حساب می آید. اتصالات سه راهی خود انواع مختلفی دارد که شامل سه دسته می شود. هر کدام از این مواردبرای کاربردی خاص طراحی و تولید شده اند. سه راهی تبدیل، سه راهی کج و سه راهی مساوی؛ سه نوع از اتصالات سه راهی گالوانیزه هستند. لوله فولادی نیز انواع مختلفی دارد. سه راهی تبدیل کاربرد های مختلفی دارد. اما مهم ترین آن هاتغییر قطر لوله فولادی یا جنس های دیگر است. به این ترتیب به منظور تغییر قطر لوله از سه راهی تبدیل استفاده می‌ کنند. همین طور باید بگوییم که در شرایطی که نیاز باشد؛  سه انشعاب جدا گانه از یک لوله بگیرید به طوری که خروجی سیالات کاملا مساوی باشد؛ سه راهی مساوی را مورد استفاده قرار می گیرد که کاربرد بسیار مهمی است.

 سه راهی کج هم کاربرد جالب توجهی دارد. از این نوع اتصال گالوانیزه در مواقعی استفاده می شود که؛ بازو ها، زاویه کوچک‌ تری داشته باشند. همین طور این بازو ها به صورت عمود بر لوله نیز قرار گرفته باشند. لوله فولادی هم برای موارد بی شماری مورد استفاده قرار می گیرد. این موارد که ذکر شد تنها بخشی از کاربرد های اتصالات گالوانیزه است. کاربرد های دیگری نیز برای این قطعه تعریف شده است که قطعا با آن ها آشنا هستید. یکی از از محصولات زانکو لوله فولادی است.برای کسب اطلاع در مورد آن می توانید وارد صفحه لوله فولادی شوید.

مزایا و معایب اتصالات گالوانیزه

در این بخش از نوشتار به بیان برخی از مزایا و معایب اتصالات گالوانیزه خواهیم پرداخت. از جمله مزایا اتصالات گالوانیزه می توان به موارد زیر اشاره کرد. اولین مورد در این باره نیاز کم به مهارت در نصب آن است. این اتصال در کنار شیرآلات صنعتی کارایی قابل توجهی را از خود نشان می دهد. کارایی بالا این نوع اتصال به دلیل مقاومت آن در برابر اکسید شدن و خوردگی است. همچنین مزیت دیگر آن ایت است که قابلیت آب بندی مناسبی نیز دارد. که برای استفاده در شیرآلات صنعتی اهمیت بسیار بالایی دارد. در دما و فشار بالا نیز کارایی خود را از دست نمی دهد. که بسیار با اهمیت است.  باید بگوییم شیرآلات صنعتی نیز چنین ویژگی دارد. مقاومت مناسب در برابر خوردگی نیز مزیت دیگری است که می توانیم به آن اشاره کنیم. کم هزینه بودن برای کاربر هم مزیت مهم دیگر اتصالات گالوانیزه است.

که برای استفاده در تیراژ بالا اهمیت دو چندان پیدا می کند. اما معایبی نیز متوجه این نوع اتصال است. که باعث می شود اتصالات گالوانیزه برای برخی مصارف چندان مناسب نباشد. از جمله آن ها می توان به حساس بودن به انبساط و انقباض اشاره کرد. به نحوی که با کم ترین فشار ناشی از تغییرات دما آسیب خواهد دید. خستگی و شکست دنده ناشی از ارتعاشات نیز عیب دیگر این اتصال است. این مورد باعث می شود کارایی شیرآلات صنعتی نیز زیر سوال برود. عدم کارایی در سیستم های خطرناک نیز مورد دیگری است که می توان به آن اشاره کرد. شما می توانید برای مشاهده محصول شیرآلات صنعتی؛ وارد صفحه شیرآلات صنعتی شوید.

اتصالات گالوانیزه جوشی زانکو:

شرکت زانکو یکی از شرکت‌های برتر در تولید و توزیع اتصالات گالوانیزه است. این شرکت با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه تولید اتصالات فلزی، تلاش می‌کند تا محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین‌المللی را به بازار ارائه کند. این اتصالات شرکت زانکو از مواد با کیفیت بالا و پوشش گالوانیزه بهره می‌برند و می‌توانند در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بالایی داشته باشند. این اتصالات علاوه بر استفاده در صنعت ساختمانی و تجهیزات صنعتی، در سیستم‌های لوله‌کشی آب و گاز و حتی در پروژه‌های کشاورزی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شرکت زانکو به دلیل توانایی در تولید محصولات با کیفیت و استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز، از قدرت تولید بالایی برخوردار است. علاوه بر این، شرکت با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و مجرب، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت بالا ارائه می‌دهد. در کل، شرکت زانکو با تولید اتصالات گالوانیزه با کیفیت بالا و خدمات به مشتریان با استفاده از تجهیزات پیشرفته، توانسته است در بازار رقابتی امروزی به یکی از موفق‌ترین شرکت‌ها در صنعت فلزی تبدیل شود.

خرید اتصالات گالوانیزه زانکو:

شرکت زانکو یکی از برترین تولیدکنندگان اتصالات گالوانیزه با کیفیت بالا در ایران است. این شرکت انواع مختلفی از این اتصالات را با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته تولید می‌کند که همگی دارای استانداردهای بین‌المللی هستند. برای خرید اتصالات گالوانیزه زانکو، می‌توانید از طریق وبسایت زانکو و یا تماس با زانکو استفاده کنید. در این سایت، انواع مختلفی از این اتصالات از جمله مفصل‌های لوله‌کشی، کوپلینگ‌ها، سه‌طرفه‌ها، چهارطرفه‌ها، فلنج‌ها و… در اندازه‌ها و ابعاد مختلفی قرار داده شده‌اند.ذهمچنین، در سایت زانکو، می‌توانید اطلاعات تکمیلی در مورد هر نوع اتصالات گالوانیزه و ویژگی‌های آنها را به دست آورید. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی، قابلیت نصب و اتصال آسان، طول عمر بالا و… اشاره کرد.

همچنین، در سایت زانکو، قیمت انواع اتصالات نیز برای مشتریان در دسترس قرار دارد. برای خرید این محصولات، می‌توانید از طریق سایت سفارش دهید و محصولات مورد نیاز خود را به راحتی دریافت کنید. در کل، خرید اتصالات گالوانیزه زانکو، به دلیل کیفیت بالا و استانداردهای بین‌المللی آنها، به عنوان یک راه حل ایده‌آل برای اتصال دائمی فلزات گالوانیزه در بسیاری از ص

کاربرد این اتصالات:

اتصالات گالوانیزه، انواع مختلفی از اتصالات فلزی هستند که به وسیله پوشش گالوانیزه، از خوردگی و زنگ زدگی محافظت می‌شوند. این اتصالات در بسیاری از صنایع و برنامه‌های مختلف به کار می‌روند. در زیر به برخی از کاربردهای اتصالات گالوانیزه اشاره می‌کنیم:

1- صنعت ساختمانی: این اتصالات به عنوان راه حل ایده‌آلی برای اتصال قطعات فلزی در صنعت ساختمانی به کار می‌روند. این اتصالات برای اتصال لوله‌های فلزی، تیرچه‌ها و فلنج‌ها به کار می‌روند و از خوردگی و زنگ زدگی در برابر رطوبت و عوامل جوی محافظت می‌کنند.

2- صنعت نفت و گاز: اتصالات گالوانیزه در صنایع نفت و گاز برای اتصال لوله‌های گاز و نفت به کار می‌روند. این اتصالات به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی، به عنوان یک راه حل ایده‌آل برای اتصال لوله‌های فلزی در محیط‌های خشک و مرطوب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

3- صنعت خودروسازی: این اتصالات در صنعت خودروسازی به عنوان یکی از اجزای اصلی موتورها و سیستم‌های انتقال قدرت به کار می‌روند. این اتصالات به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی، برای اتصال قطعات فلزی مانند لوله‌ های بازگشتی، لوله‌های خنک کننده و… استفاده می‌شوند.

4- صنعت دریایی: اتصالات گالوانیزه در صنعت دریایی نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

مزایای استفاده:

استفاده از اتصالات گالوانیزه در بسیاری از صنایع و برنامه‌های مختلف، بسیار متداول است. پوشش گالوانیزه، این اتصالات را از خوردگی و زنگ زدگی در برابر رطوبت و عوامل جوی محافظت می‌کند. در زیر به برخی از مزایای استفاده از اتصالات گالوانیزه اشاره می‌کنیم:

1- مقاومت در برابر خوردگی: استفاده از اتصالات گالوانیزه، این امکان را به ما می‌دهد تا قطعات فلزی را در برابر خوردگی و زنگ زدگی محافظت کنیم. به دلیل داشتن لایه‌ای از رویه فلزی، از ایجاد و پخش اکسیژن در سطح قطعات فلزی جلوگیری می‌کند که این باعث می‌شود تا قطعات فلزی به طولانی مدت مقاومت کنند.

2- قابلیت اتصال و نصب آسان: اتصالات گالوانیزه، به دلیل طراحی و ساختار ساده، قابلیت اتصال و نصب آسانی دارند. این اتصالات در بسیاری از صنایع به عنوان یک راه حل ایده‌آل برای اتصال قطعات فلزی به کار می‌روند.

3- قابلیت اطمینان از کیفیت: استفاده از اتصالات گالوانیزه، اطمینان از کیفیت محصولات را بالا می‌برد. از خردگی و زنگ زدگی قطعات فلزی در برابر عوامل جوی و رطوبت محافظت می‌کند و باعث می‌شود تا قطعات فلزی به طولانی مدت مقاومت کنند.

4- مقاومت در برابر آتش سوزی: اتصالات گالوانیزه، به دلیل داشتن پوشش گالوانیزه مقاومت خوبی از خود در مقابل اتش سوزی نشان میدهند.

کیفیت اتصالات گالوانیزه:

اتصالات گالوانیزه به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارند، یکی از محبوب‌ترین انواع اتصالات در صنایع مختلف هستند. برای اطمینان از کیفیت این اتصالات، باید از مواد اولیه با کیفیت و فرآیند تولید مرتبط با این نوع اتصالات، بهره گرفت. در زیر به برخی از ویژگی‌هایی که می‌توانند به کیفیت این اتصالات اضافه کنند، اشاره می‌کنیم:

1- استفاده از مواد اولیه با کیفیت: برای تولید اتصالات گالوانیزه با کیفیت، باید از مواد اولیه با کیفیت استفاده کرد. این مواد باید مطابق با استانداردهای صنعتی باشند و دارای خصوصیات مناسبی برای اتصالات گالوانیزه باشند.

2- فرآیند گالوانیزه سازی صحیح: فرآیند گالوانیزه سازی صحیح برای تولید اتصالات گالوانیزه با کیفیت بسیار حائز اهمیت است. در این فرآیند، قطعات فلزی باید به درستی آماده شوند و سپس به پوشش گالوانیزه غوطه ور شوند. هر گونه خطا در فرآیند گالوانیزه سازی می‌تواند کیفیت اتصالات را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

3- مقاومت در برابر خوردگی: اتصالات گالوانیزه باید دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی باشند. پوشش گالوانیزه باید ضخامت و وزن مناسبی داشته باشد تا به قطعات فلزی کافی از حفاظت در برابر عوامل خورنده مانند رطوبت، خاک و غیره بدهد.

اتصالات گالوانیزه جوشی چیست؟

اتصالات گالوانیزه به اتصالاتی گفته می‌شود که از مواد فلزی گالوانیزه شده تشکیل شده‌اند. فرایند گالوانیزه، روشی است برای پوشش دادن لایه‌ای از فلز روی سطح یک فلز دیگر به منظور جلوگیری از خوردگی و افزایش مقاومت به خوردگی آن. از این اتصالات در مواردی استفاده می‌شود که نیاز به مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی داریم، مثل ساخت و نصب تجهیزات صنعتی، ساخت سازه‌های فلزی، سیستم‌های لوله‌کشی آب و گاز و غیره. اتصالات گالوانیزه معمولاً به وسیله جوش، پیچ و مهره، نیوتریک و سایر روش‌های اتصال دائمی یا موقتی نصب می‌شوند.