امروز صنعت اتصالات رنگ جدید و مدرن تری به خود گرفته است. خرید انواع اتصالان جوشی و فلزی به شکل بسیار گسترده تر و بهتری انجام میشود. از جمله این موارد میتوان به تولیدات و واردات در این بخش در کشورمان اشاره کرد. ما نیز در شرکت زانکو، بهترین نوع اتصالات را تولید و عرضه میکنیم. همچنین در بخش بازرگانی مجموعه زانکو، خدماتی نظیر واردات و تولید اتصالات جوشی انجام میشود. نام دیگر اتصالات جوشی و فلزی؛ اتصالات استنلس استیل و اتصالات کربن استیل نیز میباشد. اگر شما هم قصد خرید این اتصالات را دارید، پیشنهاد شرکت زانکو به شما خرید این تجهیزات صنعتی از مجموعه زانکو است. شما میتوانید این محصول را با ارزان ترین قیمت و با فاکتور رسمی شرکتی خریداری کنید. کمپانی زانکو خدماتی نظیر واردات و صادرات، تولید و تامین انواع ملزومات ساختمانی، گازی، نقتی و ... است.

اما امروز در این بخش از وبسایت تخصصی زانکو قصد داریم به صورت تخصصی تری به انواع ملزومات اتصالات کربن استیل و استنلس استیل یا همان اتصالات جوشی و فلزی بپردازیم. شما مشتریان گرامی میتوانید در این صفحه اطلاعات کامل و جامعی را برای ثبت سفارش و خرید تجهیزات مورد نیاز خود انجام دهید. شما میتوانید با خرید انواع اتصالات فلزی از زانکو، یک تجربه نوین در ثبت سفارش کالا و خدمات پس از فروش در این صنعت را تجربه کنید.

ارتباط با کمپانی زانکو

021-88475940-1

0912-0383889

021-86174283

021-86174127

021-22392688

021-22392699

اتصالات فلزی

مشخصات اتصالات جوشی

نام تخصصی محصولاتصالات کربن استیل و استنلس استیل (اتصالات جوشی و اتصالات فلزی)
انواع محصولات این بخشزانو، سه راهی، گپ، سردنده، تبدیل و ...
در بخش هایتولید | تامین | واردات
سایز هادر تمامی سایز ها
رده ها10 | 20 | 30 | 40 | 80 | 160
انواعدرزدار و مانیسمان (بدون درز)
برند هازانکو | بنکن | امین | ایران اتصال | tecno forge و…
استانداردASTM A234 WBP (استاندارد جهانی)

مشخصات این اتصالات اطلاعاتی هستند که نسبت به هر محصول متفاوت میشوند. همچنین مشخصات در رده های تولید، واردات و تامین انواع محصولات اتصالات فلزی متغیر هستند. پیش تر به نام تخصصی این محصولات یعنی اتصالات کربن استیل و اتصالات استنلس استیل اشاره کردیم. انواع این محصولات شامل مواردی مثل زانو، سردنده، گپ، تبدیل، سه راهی 90 درجه و 45 درجه میشود. این محصولات در انواع درزدار و بدون درز عرضه میشوند. همچنین ما ضمن توانایی تولید و واردات این محصولات از برترین برند های خارجی، توانایی تامین به صورت رسمی را از هر برندی داریم.

اتصالات جوشی چیست؟

پیش از که به معرفی اتصالات جوشی بپردازیم قصد داریم این اتصالات را به طور به شکلی متفاوت تر به شما معرفی کنیم. به طور خلاصه، اتصالات فلزی، اتصالاتی هستند که به لوله یا دیگر اتصالات  مجاور خود، جوشکاری می شوند. در نتیجه سیالات داخل آن به طور ایمن تری میتوانند جابجا شوند. در واقع اتصالات جوشی دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به نوع لوله نوع جوش های مختلف نیز شیوه استفاده و نوع محصول آن ها مشخص میشود. اما اینکه اتصالات جوشی دقیقا چیست سوال بسیار پیچیده ای است. از انواع اتصالات کربن استیل و استنلس استیل که به اختصار به انها اتصالات فلزی و یا جوشی میگویند، در انتقال ایمن و کارای سیالاتی مثل نفت، گاز، بخار، محصولات شیمیایی و ... استفاده میشود. خرید اتصالات فلزی جوشی جز مهم ترین کار در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است.

اتصالات جوشی یا فلزی متداول ترین اتصالات لوله کشی هستند که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار میگیرند. البته به غیر جوشکاری روش های اتصالات دیگری نیز وجود دارد. به طور مثال در سایز های بزرگ تر از 2 اینچ؛ بیشتر از سایر اتصالات مانند اتصالات ساکت ولد و اتصالات دنده ای استفاده می شوند. اتصالات فلزی شامل زیر گروه های زانو جوشی، سه راهی جوشی، سردنده جوشی، کپ جوشی می باشد. اتصالات لوله با توجه به نوع سیال داخل آن با هم دیگر متفاوت هستند. چرا هر نوع از سیالات واکنش متفاوتی نسبت به محیط اطراف خود نشان می دهند. به طور معمول سیالات داخل لوله شامل مواردی مانند آب، گاز، نفت و … می شود. اتصال لوله در هر کدام از آن انواع مختلفی دارد. که همان طور که گفتیم یکی از انواع اتصالات لوله، اتصالات فلزی می باشد. که در این بخش به معرفی آن ها می پردازیم.

محصولات اتصالات جوشی

اتصالات جوشی فلزی مانیسمان

اتصالات جوشی بدون درز را در واقع با نام های اتصالات مانیسمان در بازار ایران میشناسند. انواع اتصالات فلزی مانیسمان یا همان اتصالات بدون درز، شامل اتصالات مختلفی میشود. این بخش از اتصالات در واقع همان اتصالات مانیسمان کربن استیل و استنلس استیل است. اتصالات جوشی مانیسمان یا بدون درز، همانند لوله های مانیسمان دارای رده های گوناگون و با مشخصات متفاوتی هستند. اتصالات فلزی مانیسمان، از لوله های مانیسمان ( لوله بدون درز ) تولید میشود. در این نوع از اتصالات کربن استیل، متریال کمتری نسبت به سایر اتصالات؛ مثل فلنج ها در ساخت اتصالات جوشی استفاده میشود. به همین دلیل نسبتا قیمت پایین تری را دارند. عملا در لوله مانیسمان بدون درز هیچگونه درز جوشی در طول لوله ملاحظه نخواهد شد. اما احتمالا میدانید که اتصالات درزدار و اتصالات مانیسمان از لوله های مانیسمان تولید می گردند. حال ما در این بخش قصد داریم انواع اتصالات مثل اتصالات فشار قوی را نیز به شما عزیزان معرفی کنیم.

انواع اتصالات بی شمار هستند! اما از مهم ترین ان ها میتوان به یکی از اتصالات محبوب مانیسمان اشاره کرد. اتصالات مانیسمان فشار قوی. این نوع اتصالات بسیار شبیه به اسم خود هستند. اتصالات فشار قوی یکی از محصولات بسیار پر فروش و پر کاربرد در صنعت پتروشیمی است. ما نیز در شرکت زانکو توانایی عرضه اتصالات فشار قوی مانیسمان را به صورت عمده و تخصصی با ارائه فاکتور رسمی و شرکتی در قالب بخش های تولیدات، واردات و تامین نیز داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک اتصالات فشار قوی کلیک کنید.

تولیدات اتصالات
انواع اتصالات

انواع اتصالات فلزی

شاید شما هم نیاز به اتصالاتی دارید که بتوانید با استفاده از آن ها لوله ها و سایر ملزومات از این قبیل را به یک دیگر متصل کنید. اتصال لوله ها و این محصولات با استفاده از انواع اتصالات جوشی و فلزی یا همان استنلس استیل و کربن استیل انجام میشود. محصولات اتصالات کربن استیل و استنلس استیل انواع مختلف و گوناگونی را دارند. یکی از این انواع اتصالات فشار قوی و اتصالات دنده ای هستند. این محصولات با توجه به کارکرد خاص آن ها در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند. به طور مثال اتصالات جوشی به صورت کلی به دو بخش تقسیم میشوند میتوان گفت انواع کلی آن ها دو نوع درزدار و بدون درز یا همان مانیسمان است.

اما حالا هر کدام از این اتصالات درزدار و مانیسمان انواع مختلفی را نظیر: زانو جوشی، سه راهی جوشی، سردنده جوشی و حتی گپ و تبدیل هم میشود. شما میتوانید با استفاده از انواع اتصالات در روند به کار گیری لوله ها را مهندسی شده تر استفاده کنید. در واقع میتوانید با اجرای درست و استفاده صحیح از انواع اتصالات فلزی و جوشی در کمتر به کار بردن لوله اما با راندمان بالا نتیجه بهتری را بگیرید. قطعا استفاده از این تجهیزات به شکل صحیح ان شیوه درست و صحیحی است که امروز شما میتوانید از ان بهره بری کنید. مثل اتصالات بسیار با کیفیت دنده ای. اتصالات دنده ای جز محصولات بسیار محبوب و پر فروش بین اتصالات کربن استیل هستند. برای خرید این اتصالات و کسب اطلاعات بیشتر روی لینک اتصالات دنده ای کلیک کنید.

کاربرد اتصالات فلزی

به جرات میتوانیم بگویم که تجهیزات اتصالات جوشی و یا فلزی جر پر کاربرد ترین محصولات در صنایع پتروشیمی هستند. کاربرد اتصالات فلزی و جوشی برای اتصال بین لوله ها است. کاربرد تخصصی این محصولات زمانی مشخص میشود که شما بدانید قصد دارید از چه نوع لوله ای استفاده کنید. اگر شما از لوله های مثل لوله مانیسمان استفاده کنید، پس باید برای بخش اتصالات هم از اتصالات مایسنمان جوشی که در واقع نوع بدون درز هستند استفاده کنید. کاربرد اصلی اتصالات کربن استیل در بخش کمکی انتقال مواد مربتط با صنایع پتروشیمی، گازی و نفتی و همچنین آبی میشود. به همین علت کاربرد اصلی این اتصالات در در نیروگاه های گازی و نفتی و آبی و پتروشیمی و صنایع مرتباط با ان ها میشود.

در هنگام استفاده و به کار بردن از اتصالات جوشی چه از نوع درزدار و چه مانیسمان شما احتمالا نیاز به استفاده از محصولی به نام فلنج را هم داشته باشید. محصولات فلنج در واقع محصولاتی هستند که استفاده بسیار زیادی در صنعت پتروشیمی دارند. استفاده از این محصولات فلنج از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک فلنج کلیک کنید.

شیوه تولید اتصالات کربن استیل و استنلس استیل

تولید اتصالات کربن استیل یا همان اتصالات جوشی از نوع درزدار و بدون درز با استفاده از آخرین استاندارد های جهانی در شرکت زانکو انجام میشود. همچنین تمامی برند های که در بخش تامین و واردات ما نیز وجود دارند باید این استاندارد را داشته باشند. اگر این اتصالات فلزی از نوع بدون درز و یا اتصالات مانیسمان باشند در تولید آن ها باید استاندارد جهانی اتصالات مانیسمان رعایت شود.

اما اگر این اتصالات از نوع درزدار باشند، باید استاندارد نوع درزدار در آن ها رعایت شود. اما به صورت کلی اتصالات جوشی با استفاده از لوله های یک پارچه تولید میشوند. این محصولات طبق قالب و استاندارد آن ها در انواع مختلف و رده و سایزبندی تولید و عرضه میشوند. این محصولات در واقع از زانو های با شعاع بلند تری ساخته خواهند شد. یکی از وظایف این اتصالات در انواع مختلف آن کنترل فشار جریان میباشد که باید در هنگام ساخت این جریان عبوری با توجه به فرمولاسیون مورد نظر رعایت و سپس تولید شود. شیوه تولید اتصالات کربن استیل و استنلس استیل به نوع ضد زنگ است. یعنی این محصولات به هیچ عنوان در هیچ شرایطی نباید دچار زنگ زدگی شوند. پس یکی از استاندارد های مهم در تولید همین ضد زنگ بودن محصولات اتصالات فلزی است.

اما یکی از مهم ترین خواص اتصالات استنلس استیل که استفاده به نسبت بیشتری را به اتصالات کربن استیل دارد، اتصال خودکار است. اتصال خودکار هر چند در هر دو نوع تخصصی امکان پذیر است، اما اتصال تخصصی اصلی با این نوع است.

از دیگر استاندارد ها در هنگام تولید اتصالات جوشی میتوان به آن ها اشاره کرد، استاندارد عدم نشتی مواد مایع از این اتصالات است.

ما در کمپانی زانکو با کیفیت ترین و با استفاده از بهترین متریال روز دنیا، کار تولید اتصالات فلزی را انجام میدهیم. از همین رو شما میتوانید بهترین کیفیت را با بالاترین استاندارد روز دنیا از زانکو تهیه کنید.

اتصالات جوشی درزدار

اما اگر نوبتی هم که باشد، نوبت به اتصالات درزدار زانکو میرسد. همانطور که از نام این محصولات پیداست، در ساخت این نوع تجهیزات از استاتدارد های درز دار بودن اتصالات استفاده میشود. در روند و فرایند تولید این بخش از محصولات به نوعی از عملیات سختکاری و جوشکاری استفاده میشود. این نوع بر خلاف نوع بدون درز است که هیچ نوع برش و جوشکاری روی آن انجام نمیشود. به همین علت ما در روند تولید اتصالات درزدار با استفاده از ورق های فولادی و فرایند های سختکاری و جوشکاری این محصولات را پدیدآوری میکنیم.

شاید هزینه تولید این محصول به علل مختلف هزینه تولید کمتری نسبت به نوع بدون درز یا اتصالات مایسنمان دارد. اما قیمت نهایی آن نیز به همان نسبت در زانکو ارزان تر است. بسیاری از همکاران ما به علت های گوناگون نمیتوانند این محصول را با کیفیت استاندارد تولید کنند. اما ما بالاترین کیفیت را در تولید این اتصالات درز دار جوشی داریم.

در تولید مخصولات اتصالات درزدار حوشی، استاندارد ها طبق فرمولایسون فشار و دما و همچنین جنس لوله رعایت میشود.

ما این محصول را بر طبق استاندارد های جهانی در تمامی سایز ها و رده های ممکن تولید و عرضه میکنیم. این نوع اتصالات بدون درز نیستند و روی آن ها طبق کاربرد خاص ان ها از درز های استفاده شده است. جوشکاری که در روند تولید این محصولات به کار برده میشود یک جوشکاری بسیار عمده و مهم و تخصصی است و نمیتوان از هر نوع فرایند جوشکاری برای تولید آن استفاده کرد.

اتصالات جوشی

انواع اتصالات جوشی:

اتصالات جوشی یکی از رایج‌ترین روش‌های اتصال قطعات فلزی هستند و به صورت گسترده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع مختلفی از اتصالات جوشی وجود دارند که شامل موارد زیر می‌شوند:

  1. جوشکاری الکتریکی: این نوع جوشکاری با استفاده از جریان الکتریکی برای حرارت دادن قطعات و ایجاد اتصال استفاده می‌شود. جوشکاری قوسی، جوشکاری نقطه‌ای، جوشکاری شبکه‌ای و جوشکاری پلاسمایی از انواع جوشکاری الکتریکی هستند.

  2. جوشکاری گازی: در این نوع جوشکاری، گازی مثل آرگون، کربن دی‌اکسید، هلیوم و یا هیدروژن به عنوان محافظ برای جلوگیری از اکسیداسیون قطعات و حفظ شرایط جوشکاری استفاده می‌شود. جوشکاری TIG، جوشکاری MIG و جوشکاری فلزات زنگ‌نزنا از جمله انواع جوشکاری گازی هستند.

  3. جوشکاری فشاری: در این نوع جوشکاری، فشار به منظور ترکیب قطعات استفاده می‌شود. جوشکاری هیدروژنی، جوشکاری فلزی برشی و جوشکاری اکسی‌استیل از جمله انواع جوشکاری فشاری هستند.

  4. جوشکاری فرایندی: این نوع جوشکاری با استفاده از یک فرایند خاص مانند جوشکاری الکترونی، جوشکاری لیزری و یا جوشکاری الکتروشیمیایی صورت می‌گیرد.

  5. جوشکاری اصطکاکی: در این نوع جوشکاری، قطعات با فشار و اصطکاک با یکدیگر ترکیب می‌شوند. 

اتصالات جوشی زانکو:

همیشه به دنبال اتصالات با کیفیت و مقاوم هستید؟ با اتصالات جوشی زانکو این امکان وجود دارد. شرکت زانکو یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اتصالات جوشی در ایران است که با تمرکز بر کیفیت و استاندارد بالا، انواع مختلفی از اتصالات جوشی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اتصالات جوشی زانکو با استفاده از فناوری‌های روز دنیا و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا تولید می‌شوند. این اتصالات جوشی مقاوم در برابر خوردگی، اشعه UV، شوک حرارتی و نیروی کششی هستند و برای استفاده در صنایع مختلف، از جمله صنایع نفت، گاز، خودروسازی، ساختمانی و هوافضا، مناسب هستند.

اتصالات جوشی زانکو در انواع مختلفی شامل جوشکاری قوسی، جوشکاری گازی، جوشکاری فشاری، جوشکاری فرایندی و جوشکاری اصطکاکی تولید می‌شوند. با توجه به نوع کاربرد خود، می‌توانید نوع مناسب اتصال جوشی زانکو را انتخاب کنید.

شرکت زانکو با تولید اتصالات جوشی با کیفیت بالا، ضمانت می‌کند که اتصالات آن‌ها با عمر طولانی و کارایی بالا همراه خواهند بود. همچنین، تولید اتصالات جوشی زانکو با استفاده از روش‌های پایدار و پویای محیط زیست، منجر به کاهش آلودگی محیط زیست می‌شود.

در نهایت، اتصالات جوشی زانکو با تمرکز بر کیفیت، دوام و عملکرد بالا، برای شما بهترین گزینه در صنعت اتصالات جوشی هستند.

کیفیت اتصالات جوشی چیست؟

اتصالات جوشی یا Welded Joints به مفهوم اتصال دو قطعه فلزی با استفاده از فرآیند جوشکاری است. در این فرآیند، قطعات فلزی به هم متصل شده و اتصال قوی و مقاومی بین آنها ایجاد می‌شود. اتصالات جوشی در صنایع مختلفی از جمله خودروسازی، ساختمانی، صنایع دریایی، صنایع نفت و گاز و هوافضا استفاده می‌شوند.

فرآیند جوشکاری شامل ترکیب قطعات فلزی با استفاده از حرارت و فشار است. در این فرآیند، یک سری از گرمایی به قطعات اعمال می‌شود تا فلزات آنها ذوب شده و پس از خنک شدن، به هم متصل شوند. نوع و روش جوشکاری، به نوع قطعات فلزی و نیازهای محصول نهایی بستگی دارد.

اتصالات جوشی به دلیل دوام و مقاومت بیشتر نسبت به اتصالات مکانیکی، در برابر نیروهای خارجی مانند فشار، کشش و لرزش مقاومت بیشتری دارند. همچنین، اتصالات جوشی به دلیل عدم وجود قطعات مکانیکی، در برابر رطوبت، خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بیشتری دارند.

در کل، اتصالات جوشی به علت دوام، مقاومت و انعطاف پذیری بیشتر، در بسیاری از صنایع به عنوان یکی از اتصالات اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خرید اتصالات جوشی:

خرید اتصالات جوشی با کیفیت بالا می تواند به شما در پروژه های ساختمانی و صنعتی کمک کند تا از عمر بیشتر و عملکرد بهتر برخوردار شوید. به دنبال یافتن اتصالات جوشی با کیفیت بالا و به قیمت مناسب هستید؟ با ما در زانکو همراه باشید.

ما اتصالات جوشی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی را ارائه می دهیم. اتصالات جوشی ما از جمله لوله ها، پوسته ها، فلنج ها و بسیاری دیگر، مطابق با استانداردهای مختلفی از جمله استانداردهای آمریکا، اروپا و چین ساخته شده اند.

از طریق خرید اتصالات جوشی زانکو، شما می توانید از برترین تکنولوژی ها و فن آوری های موجود در صنعت بهره ببرید. ما از مواد با کیفیت بالا و فناوری های پیشرفته برای ساخت اتصالات جوشی استفاده می کنیم تا به شما کیفیت و عمر بالاتری را ارائه دهیم.

همچنین، ما در زانکو از تحویل سریع و خدمات پس از فروش عالی برای مشتریان خود بهره می بریم. هدف ما ارائه خدماتی با کیفیت بالا و رضایت مشتری است.

پس با خیالی آسوده از ما اتصالات جوشی خود را خریداری کنید و از کیفیت و عمر بیشتری برای پروژه های خود بهره مند شوید.

خرید اتصالات کربن استیل و استنلس استیل

ما یک فروشنده بزرگ و استثنایی در حوزه اتصالات کربن استیل و اتصالات استنلس استیل هستیم. هدف ما از راه اندازی یک برند تخصصی با نام زانکو، ارائه بالاترین کیفیت خدمات به شما عزیزان است. ما قصد داریم تحولی نوین را در بخش تولید انواع اتصالات جوشی و محصولات این بخش راه اندازی کنیم. به همین علت وبسایت تخصصی اتصالات زانکو را راه اندازی کردیم. اتصالات مجموعه بزرگ زانکو یکی از با کیفیت ترین محصولات در حوزه پتروشیمی است. باعث افتخار ماست که بگویم با چه شرکت های بزرگی در داخل و خارج ایران همکاری داشته ایم. ما با بیش از 10 سال سابقه تخصصی و رسمی شرکتی در این زمینه امروز اقدام به فروش انواع اتصالات جوشی میکنیم. شما هم میتوانید برای خرید اتصالات جوشی و فلزی، امروز همراه ما باشید. کیفیت و اصالت انواع کالاهای تخصصی اتصالات فلزی تخصص بینظیر زانکو است.

شما عزیزان میتوانید با ثبت درخواست خود به صورت آنلاین و یا تماس با شرکت زانکو درخواست خود را ثبت کنید. پس از تایید درخواست شما برای خرید اتصالات جوشی درزدار و یا مانیسمان، پیش فاکتوری برای شما صادر و ارسال میشود. شما متیوانید یک پیش فاکتور رسمی شرکتی را از ما تهیه کنید. باتوحه به رسمی بودن شرکت فرایند پیشرو عرصه با نام برند زانکو خریدی مطمئن را تجربه کنید.

سوالات متداول - FAQ

انواع اتصالات جوشی، شامل اتصالات مانیسمان و اتصالات درزدار میشود. همچنین از انواع دیگر میتوان به اتصالات فشار قوی و اتصالات دنده ای هم اشاره کرد. اگر بخواهیم به انواع تخصصی آن اشاره کنیم، میتوانیم به اتصالات استنلس استیل و اتصالات کربن استیل هم اشاره کنیم.

امکان ارسال انواع اتصالات جوشی با توجه به شرکتی بودن کار ما فقط داخل ایران و سراسر ایران نیست. ما انواع اتصالات فلزی را میتوانیم به سراسر ایران ارسال کنیم. اما با توجه به مجوز بازرگانی ما، ما قابلیت ارسال انواع اتصالات را به سراسر دنیا را داریم!

شما میتوانید سفارش خود را برای خرید انواع اتصالات به صورت انلاین ثبت کنید که در این صورت به زودی از کمپانی زانکو با شما تماس حاصل خواهد شد و پیش فاکتور شما صادر میشود. همچنین متیوانید با برقراری تماس با زانکو با شماره های زیر درخواست خود را به صورت تلفنی نیز ثبت کنید.

021-22392688

021-22392699