اتصالات استنلس استیل یا استیل یک از اتصالاتی هستند که از آلیاژ آهن، فولادی و موادی دیگر مثل کروم و نیکل ساخته می شوند. اتصالات استیل بخش مهمی از لوله‌ کشی و اتصالات صنعتی هستند. این اتصالات صنعتی در برابر حرارت و فشار با دوام بوده و دچار آسیب نمی شوند. اتصالات استنلس استیل به منظور استفاده برای لوله های استیل و جهت لوله‌ ها و شاخه‌ گذاری از آن‌ها؛ در صنایع مختلفی از جمله صنایع غذایی و دارویی و پتروشیمی و ده‌ ها صنعت دیگر مورد استفاده قرار می‌ گیرند. فولاد ضد زنگ آستنیتی معروف ترین و پر استفاده ترین سری انواع فولاد های ضد زنگ این اتصالات است. بیشترین حجم بازار های جهانی اتصالات صنعتی، در صنعت های مختلف نیز مربوط به همین اتصالات است. اتصالات استنلس استیل کاربرد های فراوانی دارند که امروز در این بخش به آن ها پرداخته میشود. 

ما در کمپانی زانکو، یکی از تولیدکنندگان این اتصالات هستیم. ضمن تولید، این محصول در بخش بازرگانی، یعنی واردات و تامین نیز قرار دارد. خرید اتصالات استیلی از زانکو به صورت مستقیم نیز امکان پذیر است. اتصالات صنعتی که استنلس استیل هم جزئی از آن ها است، بسیار متنوع هستند. اتصالات استیل در صنایعی مثل صنایع پتروشیمی، اصطلاحا برای آب بندی یا ساخت شبکه‌ لوله‌ های این صنعت کاربرد دارد. از معروف ‌ترین گرید های آستنیتی می ‌توان؛ به اتصالات استیل 304 نیز اشاره داشت. شما میتوانید برای خرید این اتصالات و دریافت پیش فاکتور، از طریق فرم زیر اقدام کنید.

اتصالات استیل

ارتباط با کمپانی زانکو

021-88475940-1

0912-0383889

021-86174283

021-86174127

021-22392688

021-22392699

اتصالات استنلس استیل

مشخصات فنی اتصالات استنلس استیل

نام تخصصی محصولاتصالات استیل (اتصالات استنلس استیل)
انواع محصولات این بخشتبدیل، زانو 90 و 45، سه راهی، کپ، سردنده، تبدیل و ...
در بخش هایتولید | تامین | واردات
سایز هادر تمامی سایز ها
رده ها10 | 20 | 30 | 40 | 80 | 160
انواعدرزدار و مانیسمان (بدون درز)
برند هازانکو | بنکن | امین | ایران اتصال | tecno forge و…
استانداردASTM A234 WBP (استاندارد جهانی)

در این بخش مشخصات فنی اتصالات استیل را مشاهده میکنید. این محصول در برند های مختلف در کمپانی زانکو عرضه میشود. این محصول در رده های:10،20،30،40،80،160 هستند. در بخش های مختلف ما میتوان گفت که در بخش تولید، واردات و تامین اجناس موجود است. انواع مختلف آن هم که بعد ها بیشتر به آن اشاره خواهد شد، در دو نوع بدون درز و درزدار است. این محصول طبق استاندارد جهانی در کمپانی زانکو تهیه و عرضه میشود.

محصولات اتصالات استیل

بهترین برند های اتصالات استنلس استیل چه هستند؟

برترین برند های اتصالات استیلی شامل: برند BENKAN، برند انحصاری زانکو و محصولات اتصالات استنلس استیل ایران اتصال هستند. این برند ها از کشور های ایران، چین و بعضی از کشور های اروپایی هستند. ما بهترین جنس ها را با کیفیت بالا در زانکو برای شما تامین میکنیم.

خرید اتصالات استنلس استیل:

خرید اتصالات استنلس استیل قطعا یک موضوع بسیار مهم و حیاتی برای شرکت های صنعتی است. مسئولان خرید و مدیران فروش شرکت های بزرگی تا کنون سابقه همکاری با شرکت زانکو را داشته اند. ما در زانکو برای خرید انواع اتصالات استیل، مشاوره های بسیاری را میدهیم. یکی از دلایلی که بسیاری از شرکت های بزرگ صنعتی در ایران و حتی خارج از ایران به زانکو اعتماد میکنند، رعایت اصل اول تجارت، یعنی صداقت در کار است. همچنین شرکت زانکو با قابلیت صدور فاکتور رسمی آن هم به طور آنلاین، باعث شده است تا بسیاری از مسئولان شرکت ها برای خرید اتصالات استنلس استیل به ما اعتماد کنند. از دیگر مزایای خرید اتصالات استنلس استیل از زانکو، میتوان به خدمات پس از فروش ما نیز اشاره داشت. ما جز اولین شرکت های معتبر و بزرگ در ایران هستیم که میتوانیم هم در بستر آنلاین به طور حرفه ای و هم به صورت تلفنی و حضوری در خدمت شما باشیم.

شیوه خرید از ما به سه شکل امکان پذیر است. در وحله اول شما میتوانید از طریق فرم بالا درخواست خود را به شکل آنلاین ثبت کنید تا فاکتور شما با قیمت روز صادر شود. راه بعدی ارتباط با کارشناسان فروش زانکو از طریق تماس است. در بخش های بالاتر شماره تماس های شرکت زانکو موجود است که میتوانید با تماس مستقیم با ما، درخواست خود را به شکل مستقیم ثبت کنید. همچنین میتوانید از طریق ارسال پیام برای ما درخواست خود را برای زانکو ارسال کنید.

اتصالات استیل چیست؟

اتصالات استیل نوعی از اتصالاتی صنعتی هستند که دقیقا شبیه به اتصالات کربن استیل، برای انتقال انواع سیالات، مثل مواد پتروشیمی به لوله ها و سایر اتصالات متصل میشوند. این نوع اتصال یک نوع اتصال ایمن برای انتقال انواع مواد آبی، گازی، نفتی و همینطور سایر مواد است. اتصالات استنلس استیل نوعی از اتصالات هستند که با فرآیندی خاص به انواع لوله استیل و اتصالات استیلی متصل میشوند. ما امروز در شرکت زانکو به شکل تخصصی به این اتصالات استیلی میپردازیم و آن را از جنبه های تخصصی مورد نقد و بررسی قرار میدهیم. اتصالات کربن استیل هم شبیه به این اتصالات یکی از ایمن ترین راه ها برای انتقال سیالاتی مثل نفت، گاز، محصولات شیمیایی و ... است. خرید اتصالات استیلی جوشی جز مهم ترین فعالیت های است که در صنایع پتروشیمی اتفاق میافتد.

اتصالات استنلس استیل استفاده های بسیاری را در صنعت های مختلف دارند. این محصولات نیز در رده بندی، کلاس و سایز های گوناگونی در بازار توسط شرکت زانکو عرضه میشود. اتصالات استیل جوشی مخصوص لوله با توجه به نوع مواد داخل آنها مشخص میشوند. به علت آن که هر نوع از مواد شیمیایی ممکن است واکنش متفاوتی نسبت به محیطی که در آن جریان پیدا میکند از خود نشان دهند. معمولا این مواد شامل: آب، گاز، نفت و … هستند. اتصالات استیل لوله در هر کدام از آن انواع مختلفی دارد. که همان طور که گفتیم یکی از انواع اتصالات لوله، اتصالات فلزی استیلی است که در این بخش به معرفی آن ها می پردازیم. همچنین در ادامه انواع آن ها را معرفی میکنیم.

خرید اتصالات استنلس استیل

انواع اتصالات استیل زانکو چیست؟

شرکت زانکو یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و وارد کنندگان اتصالات صنعتی استنلس استیل در جهان است. این شرکت بزرگ در حوزه انواع اتصالات استنلس استیل با کیفیت بالا و با قیمت مناسبی تولید و عرضه می‌کند. شرکت زانکو در تلاش است تا با تولید بهترین اتصالات استیلی و عرضه ان ها به بازار و همچنین واردات از محبوب ترین و معتبر ترین برند های خارجی، کیفیت را در صنعت ایران بالا تر ببرد. اتصالات صنعتی استنلس استیل عبارتند از قطعاتی که برای اتصال و اتصال دادن لوله‌های استنلس استیل به یکدیگر استفاده می‌شوند. این اتصالات معمولاً از جنس استنلس استیل ساخته شده‌اند که به دلیل مقاومت بالا، سایش، حرارت و … برای استفاده در صنایع مختلفی به کار می‌روند. اتصالات استنلس استیل به طور گسترده در صنایع نفت و گاز، شیمیایی، پالایشگاهی، غذایی، دارویی و سایر صنایع استفاده می‌شوند. ضمن انواع اتصالات استیل که در ادامه با آن میپردازیم، باید اشاره کنیم که این محصولات هر کدام دارای دو نوع درزدار و بدون درز(مانیسمان) هستند.

به صورت کلی انواع اتصالات استنلس استیل زانکو شامل موارد زیر است:

  1. اتصالات زانو استیل
  2. اتصالات تبدیل استیل
  3. اتصالات کپ استیل
  4. اتصالات سردنده جوشی استیل

اتصالات استنلس استیل مانیسمان:

بسته به نوع استفاده و درخواست شما از زانکو، شما میتوانید اتصالات استنلس استیل را به صورت بدون درز یا مانیسمان تهیه کنید. ممکن است شما با توجه به شیوه استفاده از این محصول نیاز به اتصالات استنلس استیل مایسنمان داشته باشید. این محصول در واقع نوعی از تمامی اتصالات است که هیچگونه درزی در آن وجود ندارد. بدون درز بودن یا مانیسمان بودن این محصول تغییراتی را در نوع نصب آن ایجاد میکند. 

این محصولات اتصالات صنعتی، از نوع استنلس استیل هستند و کاربرد های تخصصی را در حوزه های صنعتی دارند. اتصالات استیل مانیسمان یا بدون درز، همانند لوله های استیل مانیسمان دارای رده های گوناگون و با مشخصات متفاوتی هستند. قیمت اتصالات بدون درز و مانیسمان نوع استیل نسبت به نوع کربن استیل تفاوت های زیادی ندارند. همچنین در این نوع اتصال صنعتی استیلی، هیچ درزی برای اتصال از آن وجود نداردو یک سره است.

تقریبا میتوان گفت هر نوع از اتصالات استیلی جوشی، یک مدل از اتصالات بدون درز و مانیسمان هستند. اتصالات مانیسمان به صورت کلی شامل اتصالات: سردنده مانیسمان، کپ مانیسمان، زانو مانیسمان و ... هستند. ما در شرکت زانکو توانایی عرضه اتصالات استنلس استیل مانیسمان را به صورت عمده و تخصصی با ارائه فاکتور رسمی و شرکتی در قالب بخش های تولیدات، واردات و تامین نیز داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه اتصالات استنلس استیل مانیسمان مراجعه کنید. این نوع از اتصالات در شرکت زانکو هم در بخش های تولید، هم واردات و هم تامین قرار دارند.

اتصالات استنلس استیل درزدار
اتصالات استیل زانکو

اتصالات استنلس استیل درزدار:

اتصالات استنلس استیل درزدار، نوعی است که در روند ساخت آن از فرآیند جوش استفاده شده است. در این نوع اتصالات استیلی با توجه به نیاز و کاربرد مورد احتیاج یک شرکت، فرآیند اتصالات و جوشکاری با سایر اتصالات صنعتی و همچنین لوله های استیل انجام میشود. از این محصول در بخش های مختلفی از صنایع پتروشیمی و ... استفاده میشود. در این فرآیند ممکن است که یک مجتمع صنعتی با توجه به لوله ها و اتصالات و همچنین کاربرد مورد نیاز خود، احتیاج ببیند از نوع درزدار اتصالات استفاده کند. از همین رو با یک سری تجهیزات خاص، درز های برای بهتر شدن این فرآیند تخصصی ایجاد شده است. هر چند استفاده از نوع درزدار نسبت به نوع مانیسمان در اتصالات استیل کمتر است، اما ما در زانکو از این محصول در تمامی ابعاد و رده های مورد نیاز شما تامین جنس کرده ایم.

قیمت اتصالات استنلس استیل از نوع درزدار با توجه به شرکتی بودن ما بسیار مناسب و ارزان برای شما خواهد بود. ما بهترین متد های ساخت را در تولید انواع اتصالات رعایت کرده ایم تا بتوانیم یک محصول با کیفیت را به دست شما برسانیم. این محصول در زانکو طبق استاندارد های جهانی در تمامی رده های استاندارد تولید و عرضه میشود. شیوه اتصال و فرایند نصب این محصول نیز تخصصی است. شما نیز میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اتصالات استلنس استیل روی دکمه زیر کلیک کنید.

مزایای اتصالات استیل صنایع نفتی

اتصالات استنلس استیل یا به عبارتی دیگر استیل ضد زنگ؛ همان اتصالات با جنس فلز استیل می باشند. در صنعت فلز استیل انواع اتصالات استیل وجود دارد که؛ هر کدام برای کارایی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر بخواهیم آن چیزی که؛ در بازار رواج دار را در خانواده اتصالات استیل بیان کنیم به 3 دسته تقسیم می شوند. این سری از فولاد های ضد زنگ داری خاصیت آهن ربایی می باشد. کیفیت اتصالات استنلس استیل باید طبق استاندارد جهانی باشد. از این رو خرید از یک شرکت معتبر یک اقدام ضروری است. فولاد مورد استفاده در اتصالات دنده استنلس استیل دارای مقداری کروم می باشد؛ که به میزان یازده درصد می باشد. اتصالات دنده استنلس استیل استنلس استیل از جنس فولاد ساخته می شود. لازم به توضیح است که اتصالات فولاد مانند؛ استنلس درز دار و استنلس بدون درز در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

مقاومت در برابر خوردگی و استحکام بالا باعث افزایش طول‌عمر شبکه لوله کشی می ‌شود. اتصالات استیل ضد زنگ را می‌ توان در مجاورت انواع سیالات و گاز ها استفاده کرد. اتصالات استیل تعمیر و نگهداری پایینی دارند. نیازی به پوشش اضافی، هم در کاربردهای داخلی و هم در فضای باز ندارد. با توجه به این که بیشتر اوقات از لوله ها جهت انتقال مایعات استفاده می شود. با استفاده از اتصالات استنلس استیل، عملکرد این محصولات بهتر می شود. یکی از محصولات ما سه راهی مساوی جوشی است. سه راهی مساوی جوشی کاربرد های زیادی دارد. برای خرید سه راهی مساوی جوشی کلیک کنید.

مزایای اتصالات استیل صنایع نفتی
اتصالات استنلس استیل

اتصالات استنلس استیل صنایع غذایی و دارویی

فولاد های ضد زنگ فریتی خواصی مشابه به فولاد ساده کربنی داشته است.با این تفاوت که مقاومت آن ها در برابر خوردگی به مراتب بهتر است. استیل آرام با انواع اتصالات جوشی استیل با متریال های 304 . 316 و 316L؛ به عنوان یکی از برترین وارد کنندگان استیل در خدمت شما است. به طور کلی اتصالات استنلس؛ بیشتر برای مواردی که به لوله های با دوام نیاز دارند، استفاده می شوند. در اتصالات رزوه ای استیل نیازی به جوشکاری ندارید. با وجود رزوه ها و گام ها مشخص و محاسبه شده می توانید؛ نسبت به اتصال لوله ها و ورودی و خروجی ها اقدام کنید. این سری از فولاد های ضد زنگ داری هر دو خاصیت سری 300 و 400 هستند. لازم به توضیح است که دارای نیکل و کروم هستند. همین خاطر به آن ها؛ فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل داپلکس می گویند.

علاوه بر کروم مواد دیگری برای زنگ نزدن فولاد اتصالات دنده استنلس استیل به کار می رود.. وقتی فولاد خراشیده می شود کروم داخل آن نوعی مواد دارد؛ که سطح را پوشش می دهد و از زنگ زدگی جلوگیری می کند. بهتر است که بدانید کلیه محصولات استنلس استیل بازیافتی هستند.  از فولاد ضد زنگ ساخته می‌ شوند. قیمت اتصالات استیل با توجه به نوع و کیفیت آن متفاوت است. نوع دیگری از اتصالات، اتصالات فشار قوی است. اتصالات فشار قوی کاربرد بسیاری دارد. اتصالات فشار قوی را می توانید از زانکو خریداری کنید.

تفاوت اتصالات کربن استیل و استنلس استیل:

  1. تفاوت عمده این دو نوع اتصال جوشی، در بین جنس ساخته شده ان دو است. اتصالات کربن استیل از آلیاژ فولاد و کربن ساخته شده است. اما اتصالات استیلی همان طور که از نام آن ها مشخص است از از نوع استیل هستند.
  2. تفاوت دیگر بین این دو اتصال آن است که در نوع اتصال کربن استیل، رنگ این اتصالات قالبا سیاه است. اما در نوع استنلس استیل رنگ ان روشن و مایل به رنگ استیل است. د
  3. یگر تفاوت بین این دو در کاربرد آن ها است. اتصالات کربن استیل برای لوله های فولادی کربنی استفاده میشود، اما در اتصالات استیل جوشی باید از لوله استنلس استیل استفاده کرد.

این ها عمده تفاوت های بین این دو اتصال هستند و تفاوت های تخصصی دیگری نیز هستند که در ادامه حتما بیشتر در مورد آن ها صحبت خواهد شد.

انواع اتصالات استنلس استیل
قیمت اتصالات استنلس استیل

قیمت اتصالات استنلس استیل

قیمت اتصالات استیل باتوجه به نوع و کیفیت آن متفاوت است. آلیاژ 310 فولاد ضد زنگ آستنیتی است که؛ در دمای بالا، خواص عالی با قابلیت جوش پذیری و شکل پذیری عالی را ترکیب می کند. در برخی اتصالات کربن استیل و استنلس استیل در میلگرد ها استفاده می شود. ماشین کاری میل گرد ها نیز در 90 درصد حالت های ماشین کاری روی دستگاه تراش می باشد. ریخته گری اتصالات استیل برندهای معتبر جهانی را دارد که؛ می توانید از زانکو استعلام بگیرید. اتصالات بر اساس آلیاژ، سایز و دسته بندی نوع اتصال به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. با زانکو می توانید بهترین و با کیفیت ترین اتصالات استیل را؛ با بهترین قیمت بازار در اختیار داشته باشید. در صنعت فلز استیل انواع اتصالات استیل وجود دارد که؛ هر کدام برای کارایی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

در لوله هر کارخانه ای اگر اتصالات استیل و یا هر فلز دیگری وجود نداشته باشد. اگر بخواهیم آن چیزی که در بازار رواج دار را در خانواده اتصالات استیل بیان کنیم؛ به 3 دسته تقسیم می شوند. اتصالات جوشی، استیل اتصالات رزوه ای استیل، ( یا همان اتصالات دنده ای ) و اتصالات سوکد ولد. اتصالات استنلس استیل بسیار موثر و مفید برای استفاده مصارف خارجی و داخلی می باشد.  فولاد زنگ نزن کاربرد های زیادی دارد. فولاد زنگ نزن در پزشکی هم مورد استفاده قرار می گیرد. فولاد زنگ نزن می تواند بسیار مفید فایده باشد. فولاد زنگ نزن همان استنلس اسیل است.